Nový rok s novým logem a webem!

4000 steps logoDo nového roku jsme jako firma vykročili s novým firemním logem a s novým firemním webem.

Co nás k tomu přimělo? 

Loni jsme spustili novou službu. Tento projekt se pěkně rozběhl a objevil se další. A nové nápady ještě čekají, až dostanou finální podobu a stane se z nich projekt hodný realizace. No a s tím vším vyvstalo několik nových potřeb:

  1. dobrá organizace týmové práce
  2. jasná identifikace příslušnosti projektu k firmě
  3. moderní web, který bude zvládat i náročnější práci než je pouhá statická prezentace

Nové projekty si vyžádaly změnu!

Změny v organizaci prací a činností byla první věc, kterou bylo potřeba nastavit jinak. V závěru roku množství práce narostlo, protože nové projekty potřebují mnoho péče. A díky změnám je možné pracovat na realizaci těchto projektů.

Společná grafika pomůže nejen projektům.

Grafické propojení našich projektů je pro nás důležité! Barvy, styl, to vše bude vždy jasně napovídat, kam daný projekt patří. Kdo za ním stojí, s kým a čím je spojen. Tak jako nabízíme účetní a administrativní služby v té nejvyšší kvalitě, je pro nás důležité, aby tak všichni vnímali i naše projekty.

Nový web je takovým novým členem týmu.

Nemáme obchodního zástupce, který by jezdil k potenciálním klientům. Náš čas může být využitý prací pro stávající klienty anebo prací na nových projektech. Proto jsme si najali virtuálního kolegu.  Najdete tady vše, co potřebujete vědět o našich službách, veškeré kontakty. Rádi se tady s vámi podělíme o naše projekty, které samozřejmě nějak souvisí s naší činností, to jest s účetnictvím, daněmi, firemní administrativou. Jak už jsem se zmínila, chtěli jsme moderní web, takže budeme postupně doplňovat nejen obsah a informace, ale začneme využívat všech jeho schopností a vychytávek. Věříme, že to oceníte.

Najdete tady naše tipy na nové služby, naše projektové produkty, zajímavá doporučení.

Jsme moderní a kreativní. A naše práce nás baví!